Uniwersytet Trzeciego Wieku

Relaks i wypoczynek

 


Gra w boule 

Bule to świetna propozycja sportu dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a zwłaszcza seniorów. Gra, nazywana również petanką (od francuskiego Pétanque) czy grą w kule.
Gra ( w dużym skrócie) polega na rzucaniu z wytyczonego okręgu metalowymi kulami w kierunku małej drewnianej lub plastikowej kulki. Rywalizacja i dobry humor gwarantowane.
Dołącz do nas – trenujemy w każdy poniedziałek od godziny 13:30 - 16:00 – spotkanie na sali gimnastycznej WSG.


Zumba

Zumba to  format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim zumba to świetna zabawa. Uczestnicy treningu często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak intensywnie ćwiczą. Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. 

Dołącz do nas! Trenujemy w każdy poniedziałek w godz.13.00-14.00, czwartek od godziny 10.00-11.00 -spotkania w budynku M, sala 205(II piętro)

Zapisy w biurze UTW WSG, budynek Willa (parter, pokój nr 3), koszt 60 zł/mc.


Joga dla Seniora

Joga pozytywnie wpływa na wiele aspektów naszego życia. Jak większość ćwiczeń i aktywności, joga zapewnia polepszenie wydolności i kondycji. Dodatkowo pozytywnie wpływa na elastyczność ciała oraz jego siłę.

Dołącz do nas! Trenujemy w każdy wtorek  w godz. 11.30-12.30 oraz  12.45-13.45 spotkania w budynku M, sala 205(II piętro)

Zapisy w biurze UTW WSG, budynek Willa (parter, pokój nr 3), koszt 60 zł/mc.


       Taniec Towarzyski

Taniec towarzyski to dla jednych forma wyrazu, pasja i hobby, a dla innych zawód i wymagający sport turniejowy. Taniec towarzyski ma wiele różnych odmian i rodzajów, więc każdy pasjonat tańca na pewno znajdzie w nim coś dla siebie. Tańce towarzyskie różnią się od siebie między innymi względami technicznymi, jak tempo, takt i kroki oraz praktycznymi, jak charakter tańca, ubiór czy muzyka.

Dołącz do nas! Trenujemy w każdą środę w godz. 11.00-12.00 -spotkania w budynku M, sala 205(II piętro)

Zapisy w biurze UTW WSG, budynek Willa (parter, pokój nr 3), koszt 60 zł/mc.