Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

17 maja 2021Wykłady Jadwiżańskie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Wykładów Jadwiżańskich", które odbędzie się w poniedziałek 17 maja o godzinie 17:00.

O "Pracy" w różnych jej aspektach opowiedzą nasi specjaliści:
Prof. KUL dr hab. Bogdan Rożnowski,
Prof. WSG dr Wiesław Olszewski
oraz Prof. WSG dr Marek Chamot

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację Teams.
Link do spotkania

Serdecznie Zapraszamy!

Szczegóły
7 maja 2021E-wykłady

Zapraszamy na wykład mgr Igora Pogorzelskiego na temat życia polskiego pisarza i publicysty, popularyzatora jazzu w Polsce - Leopolda Tyrmanda. Wykład można obejrzeć  TUTAJ 

 

 

Szczegóły
7 maja 2021Wykłady Jadwiżańskie

Serdecznie zapraszamy na III edycję Wykładów Jadwiżańskich. W związku z trwającym Wirtualnym Festiwalem Nauki z radością powracamy do kolejnego, trzeciego cyklu Wykładów Jadwiżańskich. W tegorocznej odsłonie nasi specjaliści podejmą dyskusję wokół następujących zagadnień: Sprawiedliwość, Praca, Prawo, Demokracja, Edukacja, Postęp, Emocje i Miłość.
 
Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się poprzez aplikację Teams zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 10 maja o godzinie 17:00.
 
O „Sprawiedliwości” w różnych jej aspektach dyskutować będą: prof. UG dr hab. Martyna Koszkało, dr Łukasz Moniuszko oraz ks. dr Michał Włodarczyk. Link do spotkania w aplikacji Microsoft TEAMS: https://link.freshmail.mx/c/z95lj3l9um/rn3qnwtwsb
 
Szczegóły