Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

11 marca 2020Komunikat nr. 3 ws. koronawirusa

Decyzją Władz uczelni odwołujemy wszelkie zajęcia dla Słuchaczy UTW - również te w sekcjach hobbystycznych: językowe, komputerowe, trening pamięci, zespół muzyczny, zajęcia sportowe – plus te realizowane w ramach projektów UE „ENTER” i LGD DwieRzeki. KOMUNIKAT TUTAJ

12.03.2020 – ZOO – wyjście przełożone na bardziej sprzyjający termin. Wpłacone kwoty nie przepadną.

18.03.2020 – Muzeum Brudu i Mydła – wyjście przełożone na bardziej sprzyjający termin. Wpłacone kwoty nie przepadną.

W zmianie sytuacji będę informować mailowo oraz na stronie http://www.u3w.byd.pl/id,2/aktualnosci

Najbliższe dwa tygodnie to czas szeroko zakrojonych działań profilaktycznych, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Działania te mają na celu ograniczyć duże skupiska ludzi. Im mniej ludzi w jednym miejscu, tym mniejsze szanse na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa lub innych wirusów. Stąd zapobiegawcza decyzja o zawieszeniu zajęć w dniach 12-13 marca w placówkach Centrum Usług Społecznych WSG oraz zawieszeniu całkowitej działalności w dniach 16-25 marca.

Szczegóły
10 marca 2020Komunikat nr 1. ws. koronawirusa

Przedstawiamy komunikat Dyrektora Centrum Usług Społecznych WSG w sprawie zagrożenia koronawirusem. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym komunikatem i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Na bieżąco kontrolujemy komunikaty służb sanitarnych, władz samorządowych i wojewódzkich. Będziemy Państwa informować o wszelkich decyzjach i ewentualnych zmianach w działaniu UTW z tym związanych. 

KOMUNIKAT DYREKTORA CUS WSG = > TUTAJ

PLAKAT INFORMACYJNY

WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU PODEJRZENIA ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM 

Szczegóły
10 marca 2020Komunikat nr 2. ws. koronawirusa

Drodzy Słuchacze! Wykłady UTW w Bydgoszczy zostają zawieszone do odwołania, począwszy od wykładu zaplanowanego na dzień 13.03.2020. Prosimy o zapoznanie się z oficjalnym stanowiskiem Władz WSG w tej sprawie. Zwracam u wagę na fakt, że zajęcia w sekcjach hobbystycznych na razie (sytuacja może się zmienić) będą realizowane bez zmian.

KOMUNIKAT nr 2 w sprawie koronowirusa

Szczegóły