Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

23 kwietnia 2021Sadzonki miododajnych krzewów rozdane

Dziękujemy Wam za tak wspaniały odzew naszej sadzonkowej akcji z okazji Dnia Ziemi. Wszystkie rośliny rozeszły się w kilkanaście minut. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Wam trochę radości. Niech wszystkie rozdane rośliny rosną zdrowo i cieszą oko w ogródkach i na waszych działkach. Do zobaczenia!

Szczegóły
20 kwietnia 2021Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi

Świętujcie z nami Międzynarodowy Dzień Ziemi!

Drodzy Słuchacze UTW – Miłośnicy Zieleni,

Kolejna partia miododajnych krzewów trafia tym razem pod opiekę Uniwersytetu Trzeciego Wieku WSG. Sadzonki takich krzewów jak: berberys, pięciornik krzewiasty, pigwowiec japoński i pośredni, róża fałdzistolistna oraz śnieguliczka koralowa – tym wszystkim chcemy Was obdarować wiedząc, że trafią w najlepsze ręce.


Sadzonki będą do odbioru w najbliższy czwartek 22 kwietnia w godz. 10.00 – 12.00 w patio budynku K (ul. Naruszewicza 11). Każda osoba będzie mogła zabrać ze sobą (bez jakichkolwiek opłat) 10 sadzonek na 1 osobę.

Będziemy Wam wdzięczni będziemy za Wasze fotorelacje z sadzenia krzewów, którą możecie przesłać w formie zdjęcia MMS na tel. 510 265 205 lub e-mailem u3w@byd.pl. Pochwalmy się, że dbamy o zieleń wokół nas i dajmy przykład innym!

Szczegóły
1 kwietnia 2021WIELKANOC

Szczegóły